Az oldal semmilyen felelősséget nem vállal a hozzászólásokért!

Üdv, Vendég

Antik Militária
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Antik Militária

Válasz/Re:Antik militária 2012 jan. 13 16:29 #60539

  • Magyarharcos
Ó hogy szakadt volna rá az ég, ha ez igaz!

http://kuruc.info/r/2/90701/
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2012 feb. 14 18:38 #60832

atosz írta:
Valaki segítsen már nekem német kitüntetéseket és jelvényeket vásárolnék. de nem tudom honnan lehet. olcsón kéne nem baj ha másolat csak legyen. és egy Luger replika sem ártana. előre is köszönöm.


Nem akarok beleszólni, de szerintem ha már gyűjt az ember érdemes eredetit. A másolatnak nincs meg a múltja, ha kézbe veszed, nem a történelem egy darabját tartod a kezedben, csak haszonleső emberek kreálmányát. Mivel 5 éve gyűjtök, és csak eredeti német II. világháborús dolgokat, mint kitüntetések, felszerelések, fotók stb, ezért tudom, hogy horror áruk van, de akárhányszor benézel a vitrinbe, esetleg kezedbe veszed, az érzés magával ránt.

Sajnos itthon NAGYON kevés a megbízható eladó, de ha bárkit komolyan érdekel a téma akkor tudok ajánlani egy embert akiben az évek alatt soha nem csalódtam és ténylegesen állja az örök élettartam garanciát.

A vaterát és hasonló butaságokat pedig felejtse el mindenki aki egy kicsit is komolyan gondolja. Ritkán rá lehet futni jó dolgokra, de akkor is érdemes előbb pl a wehrmacht-awards.com fórumjára felrakni egy két képet, és a szakértők gyorsan meg fogják mondani, hogy eredeti, illetve hamis dolgokról van szó.

Kosztával kooperálva, remélhetőleg nem soká felkerül a fotógyűjteményem néhány darabja. Aki olcsóbb, de eredeti dolgokban gondolkozik, csak ajánlani tudom az eredeti fotókat és képeslapokat.
Téma zárolva.

Válasz/Re:Antik militária 2012 feb. 14 18:42 #60833

A Luger dologról pedig még annyi, hogy bárminemű fegyver vagy robbanóanyag (töltényhüvely stb), tartását itthon felejtsétek el. Akár milyen hatástalanítási papírral adják nagy baj lehet belőle.

Ha kell egy Luger a vitrinbe dísznek akkor maradjatok meg az air soft változatnál.<br><br>Szerkesztette: Hansen, Időpont: 2012-02-14 19:46
Csatolmányok:
Téma zárolva.

Válasz: Antik Militária 2012 ápr. 09 18:27 #61120

  • Rudolf
Üdv. Sikeresen hozzájutottam egy szinte teljes SS terepruházathoz. Sisak, zubbony, nadrág stb. Viszont nagyon érdekelne, hogy létezik-e idehaza olyan webshop vagy bolt ahol még lehetne vásárolni hozzá kiegészítőket. Az sem baj ha utángyártott dolgok is vannak, mert szeretném hagyományőrzésre is használni.
Köszönöm a segítséget.
Téma zárolva.

Válasz: Antik Militária 2012 ápr. 15 11:00 #61176

  • Bazooka Joe
Hi!

Ha felveszel Facebook-on www.facebook.com/profile.php?id=100001765275364 , akkor beajánlhatlak egy színvonalas hagyományőrző társaságba. Ott biztosan tudnak majd segíteni neked!
Téma zárolva.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.19 másodperc
Joomla templates by a4joomla